fbpx

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy z Krakowa do Niemiec


Kraków — dawna stolica kraju i siedziba królów, miasto artystów, Europejska Stolica Kultury 2000. To stąd najczęściej wyruszają nasze busy do Niemiec. Świadczymy usługi przewozowe na najwyższym poziomie. Podstawione przez nas auta są zawsze zadbane i czyste. Przyjemną atmosferę zapewniają także mili, chętni do pomocy, a przede wszystkim wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Ailon bezpiecznie i komfortowo dowiezie Państwa w wybrane miejsce w Niemczech, leżące w obsługiwanym przez firmę obszarze, m.in. do: Drezna, Lipska, Hanoweru, Dortmundu, Essen, Kolonii, Frankfurtu nad Menem, czy Stuttgartu. Wszystkie te miasta są pełne turystycznych atrakcji, podobnie jak sam Kraków. Rezerwując przejazd naszymi busami w obie strony, możecie Państwo zaplanować również zwiedzanie Krakowa, zyskując przy tym rabat.

Co warto zobaczyć w Krakowie?

Wśród zabytków dawnej stolicy Polski, które każdy turysta musi zobaczyć, są: Zamek Królewski, na Wawelu, starówka (wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), Sukiennice, Kościół Mariacki, z którego grany jest legendarny hejnał, czy malownicza dzielnica Kazimierz. Kraków słynie także z niesamowitych zbiorów i kolekcji sztuki, znajdujących się w tutejszych muzeach, m.in. "Dama z gronostajem" Leonarda da Vinci w Muzeum Czartoryskich. Jako miasto bohemy artystycznej i Piwnicy Pod Baranami jest to także miejsce wielu festiwali oraz imprez kulturalnych. Jego zabytkowy, niepowtarzalny charakter sprawia, że Kraków jest również częstym plenerem filmowym. To tu kręcona była m.in. "Lista Schindlera" Stevena Spielberga.

Nasze samochody i warunki podróży

Do Niemiec i z powrotem dotrzecie Państwo dzięki busom marki Opel Viviro lub Renault Trafic. Każde auto jest poddawane regularnej kontroli stanu technicznego, dzięki czemu podróżowanie z nami jest sprawdzone i bezpieczne. By zapewnić naszym klientom większą wygodę podczas wielogodzinnego przejazdu, oferujemy pojazdy w ich najbogatszej wersji. Komfortowe fotele z regulacją podłokietników, przyciemnione szyby, przestronne wnętrze to tylko niektóre z udogodnień cenionych przez naszych klientów. Ponadto oferujemy im bezprzewodowe wi-fi w każdym aucie, terminal do dokonywania płatności kartą oraz gniazdka 230V, które umożliwiają podłączenie do nich laptopa lub telefonu komórkowego.

Przewóz w firmie Ailon odbywa się na zasadzie door-to-door. Oznacza to, że odbieramy klienta ze wskazanego przez niego miejsca i dowozimy pod wskazany dokładnie adres. Tym samym zyskują Państwo pewność punktualnego przybycia. Nie ma stałego rozkładu jazdy, dlatego wszelkie szczegóły dotyczące odjazdów ustalamy z klientem w dzień poprzedzający podróż.

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)Informacje o Krakowie
WojewództwoMałopolskie
Powierzchnia326,85 km²
Tablice rejestracyjneKR, KK
Liczba ludności766 739

Województwo Małopolskie - podróżuj z innych miast

Koszt przejazdu:

  • (z adresu pod adres)
  • 280zł/70€
    per
TOP