Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy do Niemiec Kielce

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz się z Kielc do Niemiec. Bezpieczne i wygodne busy należące do firmy Ailon zawiozą Państwa dokładnie w to miejsce, które wyznaczycie przewoźnikowi. Coraz większe zainteresowanie naszymi usługami sprawia, że trasa Kielce-Niemcy to jedna z najczęściej organizowanych przez nas podroży. Wielu mieszkańców województwa świętokrzyskiego wybiera się za naszą zachodnią granicę w celach zarobkowych, ale także turystycznych. Same Kielce także oferują wiele atrakcji.

Przede wszystkim miasto położone jest w malowniczych Górach Świętokrzyskich, które przecina w tym rejonie rzeka Silnica. Charakterystyczne dla tego obszaru jest używanie przez jego mieszkańców gwary kieleckiej, co dodatkowo wytwarza niezwykłą dla turystów atmosferę. Wśród zabytków na uwagę zasługują: Pałac Biskupów Krakowskich, kościół św. Wojciecha, Pałacyk Zielińskiego, Dworek Laszczyków, czy synagoga. Warto zwiedzić te miejsca, np. w drodze powrotnej z Niemiec. Wykupując bilety na przejazd busami w obie strony, zyskujecie Państwo rabat oraz czas na poznanie Kielc w drodze powrotnej do domu.

Nasze pojazdy i warunki podróży

Przewozy odbywają się w nowoczesnym systemie door-to-door. Oznacza to, iż nie istnieje stały rozkład jazdy. Kwestie organizacyjne ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Za każdym razem informujemy pasażerów o dokładnej godzinie wyjazdu w dniu go poprzedzającym, jednak zawsze są to godziny poranne. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki, czwartki i niedziele, z kolei powroty planowane są na środy, piątki i niedziele. Zaletą systemu door-to-door jest to, iż odbieramy klienta ze wskazanego przez niego miejsca i zawozimy dokładnie pod podany adres. To doskonała opcja dla osób, nieznających języka niemieckiego, które miałyby problem ze znalezieniem konkretnej lokalizacji, do której dodatkowo trzeba by dotrzeć.

Komfort i bezpieczeństwo zapewnia naszym pasażerom przewóz busami marek Opel Viviro i Renault Trafic, które czekają punktualnie na klienta  w dowolnym miejscu Kielc. Samochody są przestronne i zapewniają swobodę ruchu, co szczególnie ważne przy wielogodzinnej podróży. Dysponujemy autami w ich najbogatszej wersji. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, wygodne fotele z podłokietnikami z możliwością ich regulacji, a także gniazdka 230V, dzięki którym można w czasie podróży podładować telefon lub laptopa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dodatkowo wyposażyliśmy busy w bezprzewodową sieć wi-fi oraz terminale, które umożliwiają płatność za przejazd kartą

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)Informacje o Kielcach
WojewództwoŚwiętokrzyskie
Powierzchnia109,45 km²
Tablice rejestracyjneTK
Liczba ludności197 704

Województwo Świętokrzyskie -więcej o przejazdach

Koszt przejazdu:

  • (z adresu pod adres)
  • 280zł/70€
    per
TOP