fbpx
tlo

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy do Niemiec Dolnośląskie

Jeśli interesują cię przewozy do Niemiec z Wrocławia lub innego miasta na terenie województwa dolnośląskiego, to dobrze trafiłeś, gdyż nasze busy często jeżdżą na tej trasie. Wiemy, jak duże jest zainteresowanie kursami tej relacji, dlatego zamieściliśmy ją w naszej ofercie. Gwarantujemy korzystne rabaty dla grup zorganizowanych, klientów wykupujących przejazd w dwie strony oraz tych, którzy zapłacili za bilet z góry. Nasi stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki cenowe, ponieważ doceniamy lojalność wobec naszej firmy i chętnie ją nagradzamy.

Jednak niskie ceny to nie jedyny powód, dla którego warto korzystać z naszych usług. Dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo naszych klientów. Zatrudniamy sprawnych i doświadczonych kierowców, którzy przejechali już tysiące kilometrów zarówno na polskich, jak i zagranicznych drogach. Dlatego nasze busy jadące do Niemiec opuszczają województwo dolnośląskie punktualnie i docierają na miejsce zgodnie z ustalonym planem.

Obsługiwany obszar

No categories found

Nie znaleziono. Sprawdź adres i spróbuj ponownie.

Wrocław - Brzeg - Oława - Bielany Wrocławskie - Legnica - Chojnów - Krzyżowa - Bolesławiec - Iłowa - Nowogrodziec - Żary - Trzebiel

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK RANO
CZWARTEK WIECZOREM
NIEDZIELA RANO

POWROTY DO POLSKI

PONIEDZIAŁEK RANO
ŚRODA RANO
PIĄTEK WIECZOREM

KOSZT PRZEJAZDU - 280zł / 70€

Dolnośląskie

Komfortowe warunki podróży

Przewozy do Niemiec z województwa dolnośląskiego od zawsze cieszyły się szczególnym zainteresowaniem mieszkańców tego regionu. Niezależnie od powodu podróży (praca, odwiedziny krewnych lub znajomych, turystyka), chcemy na miejsce dotrzeć szybko i w jak najbardziej komfortowych warunkach. Ailon gwarantuje to Państwu dzięki busom, jakimi dysponuje firma. Posiadamy samochody marki Renault Trafic oraz Opel Viviro. Wyposażone zostały one w klimatyzację, wygodne fotele z regulowanymi podłokietnikami, przyciemnione szyby, a ich przestronne wnętrze zapewni Państwu swobodę ruchów - bardzo ważną w przypadku dalekich podróży zagranicznych.

Busy firmy Ailon kursują po całym województwie dolnośląskim, a poza przewozem osób do Niemiec oferujemy także dostarczanie paczek. Do obszaru naszej działalności należy Wrocław, Legnica, Brzeg, Bolesławiec, Żagań oraz Żary. Innowacją jest wprowadzenie przez nas usługi door-to-door. Polega ona na odbiorze Państwa z praktycznie każdego wskazanego w granicach województwa miejsca i dowiezienie dokładnie pod podany adres.

Dbamy o to, by zapewnić Państwu jak największy komfort na każdym etapie współpracy. By ustalić szczegóły planowanego przewozu, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie, wysłania maila lub zatelefonowania do nas. Oferujemy specjalne rabaty dla stałych klientów,  grup zorganizowanych oraz osób, które wykupią od razu także bilet powrotny. Chcąc ułatwić Państwu dokonywanie płatności, w naszych busach znajdują się terminale, dzięki czemu nie ma potrzeby płacenia gotówką. Trasę przejazdu uzgadniamy indywidualnie, biorąc pod uwagę dany dzień, jednak zawsze wyruszamy z Polski we wtorki, czwartki i soboty, a wracamy do kraju w środy, piątki i niedziele. Jeżeli miejscem Twojego zamieszkania jest województwo dolnośląskie, wybierz się do Niemiec razem z nami!

Dodatkowym atutem naszych busów jest ich bogate wyposażenie oraz darmowa sieć wi-fi, dzięki której bez problemu skorzystacie Państwo podczas podróży z Internetu. Każdy pojazd posiada gniazdka 230V. Możecie zatem Państwo, skorzystać z nich, by podładować telefon lub lap topa. Może się wydawać, że droga z województwa dolnośląskiego do Niemiec nie jest długa, jednak nawet kilkugodzinny przejazd może być męczący. Gwarantujemy Państwu komfort podróży, ale także bezpieczeństwo. Samochody mają znakomity stan techniczny, który jest regularnie sprawdzany, a prowadzą je doświadczeni kierowcy. Ponadto jesteście Państwo objęci ubezpieczeniem na całej trasie.

Jak nasi pasażerowie oceniają to połączenie:
[Głosów:2    Średnia:5/5]

TOP