fbpx

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy z Wrocławia do Holandii

Wrocław-Amsterdam to jedna z najchętniej wybieranych przez naszych klientów tras. Każdy bus przewozi Państwa w systemie door-to-door. Polega on na odbiorze pasażera w ustalonego wcześniej miejsca i dowiezienie go pod podany przez niego adres. W filmie Ailon odbywa się to w ten sposób, że dokładna trasa przejazdu jest omawiana z klientami w dniu poprzedzającym podróż. Jednak zasadą jest to, że każdy bus wyjeżdża z Wrocławia we wtorki, czwartki i soboty, a wraca z Amsterdamu w środy, piątki i niedziele. W obu przypadkach obowiązują godziny ranne. By ustalić szczegóły przejazdu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Zamówić usługę można poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Ailon przywiązuje dużą uwagę do Państwa bezpieczeństwa oraz komfortu. Busy kursujące na trasie Wrocław-Holandia to samochody marki Opel Viviro oraz Renault Trafic. Poddawane są one regularnym przeglądom technicznym, a nasi kierowcy są wysoko wykwalifikowani i doświadczeni w pokonywaniu długich, zagranicznych kursów. Ogromną zaletą posiadanych przez nas pojazdów jest wygoda, jaką gwarantują ich ergonomiczne wnętrza, fotele z regulowanymi podłokietnikami, przyciemnione, uchylne szyby, a także gniazdka 230V, bezprzewodowa sieć wi-fi i dodatkowe udogodnienie w postaci terminala, umożliwiającego płatność kartą.

Warunki podróży

Podróż naszymi busami z Wrocławia do Holandii dzięki pomocnej obsłudze upływa w miłej atmosferze. W każdym busie jest wystarczająco dużo miejsca na dwie walizki i bagaż podręczny każdego pasażera. Sprawia to, że z naszej oferty często korzystają osoby wybierające się do pracy za granicą. Coraz popularniejsze stają się także przewozy w celach turystycznych a zarówno Wrocław, jak i Amsterdam posiadają wiele atrakcyjnych zabytków. To pierwsze miasto okrzyknięte zostało w 2015 roku "Najlepszym miastem do życia" według rankingu firmy doradczej Mercer. Będąc w nim, nie można nie zobaczyć kościoła św. Wojciecha, Starego Ratusza, Wieży Ciśnień, starówki, czy najsłynniejszego w Polsce ogrodu zoologicznego państwa Gucwińskich.

Amsterdam z kolei słynie z pałacu królewskiego, zabytkowego śródmieścia, Chudego Mostu, a także Dzielnicy stadionu olimpijskiego, bramy miejskiej z XVII wieku, najstarszego w Holandii ZOO, czy giełdy diamentów. Decydując się na przewóz busami firmy Ailon, warto wybrać opcję zakupu biletu w obie strony. Oferujemy przy tym atrakcyjne rabaty, podobnie jak dla grup zorganizowanych i naszych stałych klientów. Przy szóstym przejeździe cena biletu spada o połowę, a przy dziesiątym wynosi tylko złotówkę.

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)Informacje o Wrocławiu
WojewództwoDolnośląskie
Powierzchnia292,82 km²
Tablice rejestracyjneDW
Liczba ludności638 364

Województwo Dolnośląskie - zobacz więcej

Koszt przejazdu:

  • (z adresu pod adres)
  • 270zł/65€
    per
TOP