fbpx

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy z Tarnowa do Holandii

Holandia coraz częściej jest odwiedzana przez naszych rodaków. Nie tylko ze względu na atrakcje turystyczne, ale również z powodu ofert pracy i dobrych zarobków, jakie proponują Polakom tamtejsze firmy. Nasze busy zawiozą Państwa w podanego wcześniej miejsca wprost pod wybrany adres. Usługa ta nazywa się door-to-door i jest realizowana m.in. w województwie małopolskim, a jednym z najczęściej wybieranych punktów odjazdu jest Tarnów. Informujemy, że nie istnieje jeden, stały rozkład jazdy. Każdorazowo trasę ustalamy indywidualnie z naszymi klientami. O szczegółach rozmawiamy na dzień przed wyjazdem, Wyjazdy i odjazdy organizujemy trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty — wyjazdy z Tarnowa, w środy, piątki i niedziele — przyjazdy z Holandii, zawsze w godzinach porannych. Obszar kursowania naszych busów można sprawdzić na mapie obok. Dowozimy naszych klientów m.in. do Amsterdamu, Rotterdamu, Hagi, Eindhoven, Utrechtu i Arnhem.

Komfort podróży naszymi busami

Komfort podróżowania zapewnią Państwu samochody marki Renault Trafic oraz Opel Viviro. Ich przestronne wnętrza pozwalają na swobodę ruchów przy wielogodzinnej pozycji siedzącej. Dodatkowo wygodę zapewniają fotele z regulowanymi podłokietnikami, a także klimatyzacja z dodatkowym nawiewem, co sprawdza się szczególnie w upały oraz duże mrozy. Jest dla nas sprawą priorytetową, aby podróż minęła Państwu możliwie najlepiej. Stąd w naszych busach znajdują się gniazdka 230V, dzięki którym można podładować telefon komórkowy lub laptopa oraz terminale umożliwiające płatność kartą. Droga do Holandii może być bardzo męcząca, dlatego dbamy, by przebiegała w miłej atmosferze, a dodatkowym udogodnieniem jest dla Państwa bezpłatna sieć wi-fi, pozwalająca na swobodne surfowanie po Internecie.

Poza czystością w oferowanych samochodach zwracamy uwagę na ich stan techniczny. Regularnie przeprowadzamy kontrole i zapobiegamy wszelkim usterkom. Bezpieczeństwo gwarantują także Państwu doświadczeni kierowcy. Firma Ailon oferuje również swoim pasażerom ubezpieczenie na czas trwania całej podróży.

W drodze powrotnej z Holandii zachęcamy do odwiedzenia Tarnowa i poznania zabytków tego małopolskiego miasta. Warto zobaczyć m.in. ruiny zamku na Górze św. Marcina, Dom Mikołajowski z 1524 roku, Kościół Trójcy Przenajświętszej, ulicę Żydowską, Młyn Szancerów, Stare Miasto, ratusz, wille, kamienice z przełomów wieków, czy pałacyk strzelecki.

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)Informacje o Tarnowie
WojewództwoMałopolskie
Powierzchnia72,38 km²
Tablice rejestracyjneKT
Liczba ludności110 110

Województwo Małopolskie - sprawdź trasy

Koszt przejazdu:

  • (z adresu pod adres)
  • 300zł/75€
    per
TOP