Busy do Holandii Świętokrzyskie

Specjalizujemy się w przewozie osób, ale proponujemy także transport paczek i korespondencji. Dlaczego warto skorzystać akurat z naszej oferty? Gwarantujemy sprawny przejazd bez przesiadek oraz ubezpieczenie pasażerów na czas podróży. Nasze Busy do Holandii Świętokrzyskie, to pojazdy wyposażone w wiele funkcjonalnych rozwiązań zwiększających komfort, który jest tak istotny podczas wielogodzinnej podróży. Pasażerowie mogą zająć wygodną pozycję w fotelu.

Nasza firma od początku istnienia stawia na dynamiczny rozwój. Nasze busy jeżdżą do Holandii i Niemiec. Zasięgiem działań objęliśmy województwo świętokrzyskie, małopolskie opolskie, śląskie i dolnośląskie. Ale na tym z pewnością nie poprzestaniemy i dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pasażerom obsługę na najwyższym poziomie. Powracający do nas klienci stanowią dla nas dowód na to, że nasze działania zmierzają we właściwym kierunku.

WYJAZDY Z POLSKI

CODZIENNIE

POWROTY DO POLSKI

CODZIENNIE

KOSZT PRZEJAZDU - 550ZŁ / 120€

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie to nasza specjalność

Nasza firma od początku istnienia stawia na dynamiczny rozwój. Nasze busy jeżdżą do Holandii i Niemiec. Zasięgiem działań objęliśmy województwo świętokrzyskie, małopolskie opolskie, śląskie i dolnośląskie. Ale na tym z pewnością nie poprzestaniemy i dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić naszym pasażerom obsługę na najwyższym poziomie. Powracający do nas klienci stanowią dla nas dowód na to, że nasze działania zmierzają we właściwym kierunku.

Coraz większą popularnością cieszą się przewozy osób do Holandii. Nasze busy kursujące na terenie województwa świętokrzyskiego dowiozą Państwa bezpiecznie i wygodnie do takich miast jak: Amsterdam, Haga, Rotterdam, Breda, Tilburg, Eindhoven, Oss, Arnhem, Amersfoort, Hengelo i inne. Zachęcamy do zapoznania się z obszarem naszych działań na załączonej obok mapie.

Przejazdy organizujemy w systemie door-to-door. Oznacza to, że odbieramy Państwa z ustalonego adresu i dowozimy w dokładnie podane miejsce. To doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy jadą do Holandii pierwszy raz, nie znają dobrze języka i obawiają się, że mogliby nie trafić pod żądany adres. Polecamy tę opcję szczególnie osobom wybierającym się zagranicę w celach zarobkowych. Możemy dowieźć Państwa do nowego miejsca zamieszkania lub zakładu pracy. Nasze busy kursują po praktycznie całym województwie świętokrzyskim. Obszarem naszych działań jest m.in.: Sandomierz, Kielce, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Chęciny, Jędrzejów, Włoszczowa, Staszów, Busko-Zdrój, czy Ostrowiec Świętokrzyski. Każdorazowo ustalamy trasę indywidualnie, w zależności od konkretnego dnia.

Aby podróż upływała Państwu jak najbardziej komfortowo, zadbaliśmy o wysokiej klasy samochody marki Opel Viviro oraz Renault Trafic w ich najbogatszych i największych wersjach. W każdym busie znajduje się terminal ułatwiający płatność kartą, bezprzewodowa sieć wi-fi zapewniająca dostęp do Internetu oraz gniazdka 230V umożliwiające podładowanie telefonu komórkowego lub lap topa. Wygodę wielogodzinnego siedzenia w aucie gwarantują fotele z regulowanymi podłokietnikami, klimatyzacja, a także przyciemnione szyby. Podróżujemy po terenie całego województwa dolnośląskiego i jedziemy do najodleglejszych zakątków Holandii, jednak zawsze dbamy o to, by pojazdy były czyste, sprawne a obsługa zapewniała miłą atmosferę. Niezawodny stan techniczny naszych  traktujemy priorytetowo.

Państwa bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego zatrudniamy jedynie wysoko wykwalifikowanych kierowców z wieloletnim doświadczeniem w pokonywaniu długich, wielogodzinnych tras. Gwarantujemy również Państwu ubezpieczenie na całą podróż. Wyjazdy z Polski odbywają się zawsze we wtorki, czwartki i soboty, a przyjazdy w środy, piątki i niedziele - wszystkie w godzinach porannych. Poza przewozem osób oferujemy także transport paczek. Wszelkie sprawy organizacyjne omawiamy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przy pomocy specjalnego formularza na naszej stronie internetowej.

Opinie pasażerów

AILON - Busy do Niemiec i Holandii
4.9
Na podstawie 73 recenzji
Chcesz przewieźć paczkę z Holandi do Polski? Tylko z tą firmą. Wielu kurierów mnie kiwało, że zapomnieli, albo że nie po drodze. Ailon jak powiedział tak zrobił i na drugi dzien miałem paczkę u siebie
Jakub L.
22:20 28 Jun 17
Witam
Polecam wszystkim tego przewoźnika. Jechał nim dziś mój tata i jest strasznie zadowolony, kierowca bardzo miły, sympatyczny i kulturalny.Napewno jeszcze nie raz skorzystamy z państwa usług. Życzę wam tyle samo powrotów co i wyjazdów.
Maciej J.
21:16 14 Oct 17
Polecam!! jestem zadowolona z usług tej firmy pomijając małe uwagi to chce powiedzieć że podróż z Panem Mateuszem który jest bardzo dobrym kierowca,sympatyczną osobą podróż minęła bardzo dobrze 👍
Aleksandra S.
09:52 02 Jun 19
Polecam,polecam i jeszcze raz polecam Ailon Bus!🚐Właśnie jestem w drodze do Pl. Kierowcy są superrrrr a szczególnie Pan Krzysztof!!!! Pełna kultura przekładana miłą rozmową,przyjemna muzyczka,klimatyzacja i wygoda.👍😀😎
Urszula P.
12:39 23 Jun 19
polecam. kierowca Pan Krzysztof bardzo mily i profesjonalny. bardzo troszczyl sie o dziecko ktore ze mną jechalo. Panu Krzysztofowi życzymy z Karolinką wesolych świąt, a firmie więcej takich kierowców.
Magdalena M.
13:31 05 Dec 20
Jechałam z nimi kilka razy, fajna firma, solidna. Kierowcy uprzejmi, nie ma problemu z postojami, jednocześnie pilnują czasu, żeby podróż nie trwała dłużej niż to konieczne. oprócz tego mają niezłe promocje
Iwona B.
15:07 31 Jan 21
Let the success story of others attract you to your success. I have always had interest in Bitcoin trading so I can invest for myself and my family, but I was scared of lost until I got convinced by seeing a lot of people giving testimonies about Mrs lilian wilson an expert Bitcoin trader. and then i decided to finally give it a trial, so far so good, I have made $15,000 in just a couple of weeks I started trading with an initial deposit of $1,000. Don't waste more time contact her via Email: lilianwilson220@gmail.com
WhatsApp: +1 (714) 698-9275
Thabiso M.
10:52 04 Oct 23
js_loader
TOP