fbpx
tlo

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy do Holandii Śląsk

W naszej ofercie znajdą Państwo również Busy do Holandii Śląsk. Wyjazdy organizowane są we wtorki, czwartki i niedziele, a powroty odbywają się w środy, piątki oraz niedziele. Do przewozów wykorzystujemy nowoczesne i przestronne pojazdy, w których podróżuje się bardzo komfortowo. Zapewniają one pasażerom dostęp do bezpłatnego Internetu oraz gniazdek 230V, dzięki którym mogą oni naładować telefon lub laptopa i pozostać w kontakcie ze światem zewnętrznym i np. załatwić w czasie jazdy formalności związane z podróżą lub wykorzystać ten czas na surfowanie po sieci i nadrobienie zaległości.

Podróżowanie z nami to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale również miła atmosfera oraz obsługa na najwyższym poziomie. Nasza załoga to doświadczeni kierowcy, który dbają o to, aby busy kursujące do Holandii startowały na Śląsku dokładanie o ustalonej porze. Szanujemy czas i zobowiązania naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy przejazd odbywał się zgodnie z ustalonym planem.

Obsługiwany obszar

No categories found

Nie znaleziono. Sprawdź adres i spróbuj ponownie.

Katowice - Gliwice - Chorzów - Zabrze - Siemianowice Śląskie - Bytom - Zawiercie - Będzin - Sosnowiec - Czeladź - Dąbrowa Górnicza - Tychy - Rybnik - Zawiercie - Siewierz - Mysłowice - Jaworzno - Knurów - Mikołów  -  Piekary Śląskie - Ruda Śląska

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK RANO
CZWARTEK WIECZOREM
NIEDZIELA RANO

POWROTY DO POLSKI

PONIEDZIAŁEK RANO
ŚRODA RANO
PIĄTEK WIECZOREM
<

KOSZT PRZEJAZDU - 280zł / 70€

Śląsk

Warunki podróży z Ailon

Podróżowanie z nami to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Mieszkańcom Śląska oferujemy przejazd busami do Holandii w atrakcyjnej cenie, miłej atmosferze oraz pełnej wygodzie. Gwarantujemy punktualny przyjazd po klienta oraz na wskazane przez niego miejsce. Wyruszamy zawsze w godzinach rannych. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki, czwartki i soboty, z kolei przyjazdy w środy, piątki oraz niedziele.

Ailon zapewnia wygodną podróż dzięki busom, jakimi dysponuje firma. Są to samochody marki Renault Trafic i Opel Viviro. Zarówno jedne, jak i drugie są bogato wyposażone. Posiadają klimatyzację, dodatkowe nawiewy, co znakomicie sprawdza się w upalne dni oraz srogie zimy. Komfortu dodają również fotele z regulowanymi podłokietnikami, przyciemnione, uchylne szyby oraz przestronność, która gwarantuje swobodę ruchu. Jest to szczególnie istotne przy wielogodzinnej podróży z województwa dolnośląskiego do Niemiec. Pozostałymi udogodnieniami dla naszych klientów jest wyposażenie aut w terminale, by mogli Państwo dokonywać płatności kartą. W każdym pojeździe znajduje się ponadto bezpłatna sieć wi-fi oraz gniazdka 230V, dzięki którym z łatwością podładujecie Państwo podczas podróży sprzęt elektroniczny (lap top czy telefon).

Przejazd odbywa się u nas na zasadzie door-to-door. Oznacza to, że odbieramy Państwa ze wskazanego adresu i zawozimy dokładnie pod podany przez Was adres. Staramy się, by podróż odbywała się zgodnie z planem, a Państwo punktualnie dotarli na miejsce. Nasze busy kursujące do Holandii ze  startują zawsze o wyznaczonym czasie. Gwarantujemy przy tym miłą obsługę oraz czysty, zadbany pojazd. Obszarem przez nas obsługiwanym są najważniejsze miasta Śląska, w tym m.in.: Tychy, Katowice, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Bytom, Dąbrowa Górnicza, czy Zawiercie.

Bezpieczeństwo gwarantują Państwu regularnie przeprowadzane przeglądy techniczne naszych samochodów, doświadczeni kierowcy, którzy przejeździli już setki tysięcy kilometrów w Polsce i zagranicą oraz ubezpieczenie na cały czas trwania podróży. Staramy się dostosowywać naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szczegóły ustalamy telefonicznie lub mailowo, ale można się z nami kontaktować w celu zamówienia usługi także poprzez formularz na naszej stronie. Dla stałych klientów mamy karty stałego klienta, które upoważniają do szóstego przejazdu za połowę ceny, a dziesiątego za symboliczną złotówkę! Przygotowaliśmy także rabaty dla grup zorganizowanych oraz osób kupujących bilet w obie strony.

Jak nasi pasażerowie oceniają to połączenie:
[Głosów:3    Średnia:5/5]

TOP