Busy do Holandii Śląsk

busy do holandii śląsk

Busy do Holandii Śląsk to jedno z wielu połączeń znajdujących się w naszej ofercie. Wyjazdy organizowane są we wtorki, czwartki, soboty  i niedziele natomiast powroty odbywają się w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele. Do przewozów wykorzystujemy nowoczesne i przestronne pojazdy, w których podróżuje się bardzo komfortowo. Zapewniają one pasażerom dostęp do gniazdek 230V, dzięki którym mogą oni naładować telefon lub laptopa i pozostać w kontakcie ze światem zewnętrznym i np. załatwić w czasie jazdy formalności związane z podróżą lub wykorzystać ten czas na surfowanie po sieci i nadrobienie zaległości.

Podróżowanie z nami to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale również miła atmosfera oraz obsługa na najwyższym poziomie. Nasza załoga to doświadczeni kierowcy, który dbają o to, aby busy kursujące do Holandii startowały na Śląsku dokładanie o ustalonej porze. Szanujemy czas i zobowiązania naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy przejazd odbywał się zgodnie z ustalonym planem.

WYJAZDY Z POLSKI

CODZIENNIE

POWROTY DO POLSKI

CODZIENNIE

KOSZT PRZEJAZDU - od 550zł / 120€

Busy do Holandii Śląsk

Podróżowanie z nami to przede wszystkim bezpieczeństwo i komfort. Mieszkańcom Śląska oferujemy busy do Holandii Śląsk w atrakcyjnej cenie, miłej atmosferze oraz pełnej wygodzie. Gwarantujemy punktualny przyjazd po klienta oraz na wskazane przez niego miejsce. Wyruszamy zawsze w godzinach rannych. Wyjazdy z Polski odbywają się we wtorki, czwartki, soboty i niedziele z kolei powroty w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele.

Wyposażenie

Ailon zapewnia wygodną podróż dzięki busom, jakimi dysponuje firma. Są to samochody marki Renault Trafic i Opel Viviro. Zarówno jedne, jak i drugie są bogato wyposażone. Posiadają klimatyzację, dodatkowe nawiewy, co znakomicie sprawdza się w upalne dni oraz srogie zimy. Komfortu dodają również fotele z regulowanymi podłokietnikami, przyciemnione, uchylne szyby oraz przestronność, która gwarantuje swobodę ruchu. Jest to szczególnie istotne przy wielogodzinnej podróży z busem do Holandii ze śląska. W każdym pojeździe znajdują się  gniazdka 230V, dzięki którym z łatwością podładujecie Państwo podczas podróży sprzęt elektroniczny typu laptop lub telefon.

Z adresu pod adres

Przejazd odbywa się u nas na zasadzie door-to-door. Oznacza to, że odbieramy Państwa ze wskazanego adresu i zawozimy dokładnie pod podany przez Was adres. Staramy się, by podróż odbywała się zgodnie z planem, a Państwo punktualnie dotarli na miejsce. Nasze busy do Holandii ze śląska startują zawsze o wyznaczonym czasie. Gwarantujemy przy tym miłą obsługę oraz czysty, zadbany pojazd. Obszarem przez nas obsługiwanym są najważniejsze miasta Śląska, w tym m.in.: Katowice - Gliwice - Chorzów - Zabrze - Siemianowice Śląskie - Bytom - Zawiercie - Będzin - Sosnowiec - Czeladź - Dąbrowa Górnicza - Tychy - Rybnik - Zawiercie - Siewierz - Mysłowice - Jaworzno - Knurów - Mikołów  -  Piekary Śląskie - Ruda Śląska.

Promocje i rabaty

Bezpieczeństwo gwarantują Państwu regularnie przeprowadzane przeglądy techniczne naszych samochodów, doświadczeni kierowcy, którzy przejeździli już setki tysięcy kilometrów w Polsce i zagranicą oraz ubezpieczenie na cały czas trwania podróży. Staramy się dostosowywać naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Szczegóły ustalamy telefonicznie lub mailowo, ale można się z nami kontaktować w celu zamówienia usługi także poprzez formularz na naszej stronie. Dla stałych klientów mamy karty stałego klienta, które upoważniają do piątego przejazdu za połowę ceny, a dziesiątego za symboliczną złotówkę! Przygotowaliśmy także rabaty dla grup zorganizowanych oraz osób kupujących bilet w obie strony.

Opinie pasażerów

AILON - Busy do Niemiec i Holandii
4.9
Na podstawie 73 recenzji
Chcesz przewieźć paczkę z Holandi do Polski? Tylko z tą firmą. Wielu kurierów mnie kiwało, że zapomnieli, albo że nie po drodze. Ailon jak powiedział tak zrobił i na drugi dzien miałem paczkę u siebie
Jakub L.
22:20 28 Jun 17
Witam
Polecam wszystkim tego przewoźnika. Jechał nim dziś mój tata i jest strasznie zadowolony, kierowca bardzo miły, sympatyczny i kulturalny.Napewno jeszcze nie raz skorzystamy z państwa usług. Życzę wam tyle samo powrotów co i wyjazdów.
Maciej J.
21:16 14 Oct 17
Polecam!! jestem zadowolona z usług tej firmy pomijając małe uwagi to chce powiedzieć że podróż z Panem Mateuszem który jest bardzo dobrym kierowca,sympatyczną osobą podróż minęła bardzo dobrze 👍
Aleksandra S.
09:52 02 Jun 19
Polecam,polecam i jeszcze raz polecam Ailon Bus!🚐Właśnie jestem w drodze do Pl. Kierowcy są superrrrr a szczególnie Pan Krzysztof!!!! Pełna kultura przekładana miłą rozmową,przyjemna muzyczka,klimatyzacja i wygoda.👍😀😎
Urszula P.
12:39 23 Jun 19
polecam. kierowca Pan Krzysztof bardzo mily i profesjonalny. bardzo troszczyl sie o dziecko ktore ze mną jechalo. Panu Krzysztofowi życzymy z Karolinką wesolych świąt, a firmie więcej takich kierowców.
Magdalena M.
13:31 05 Dec 20
Jechałam z nimi kilka razy, fajna firma, solidna. Kierowcy uprzejmi, nie ma problemu z postojami, jednocześnie pilnują czasu, żeby podróż nie trwała dłużej niż to konieczne. oprócz tego mają niezłe promocje
Iwona B.
15:07 31 Jan 21
Let the success story of others attract you to your success. I have always had interest in Bitcoin trading so I can invest for myself and my family, but I was scared of lost until I got convinced by seeing a lot of people giving testimonies about Mrs lilian wilson an expert Bitcoin trader. and then i decided to finally give it a trial, so far so good, I have made $15,000 in just a couple of weeks I started trading with an initial deposit of $1,000. Don't waste more time contact her via Email: lilianwilson220@gmail.com
WhatsApp: +1 (714) 698-9275
Thabiso M.
10:52 04 Oct 23
js_loader
TOP