fbpx

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy z Sandomierza do Holandii


Holandia to kraj, do którego z Sandomierza wyjeżdża bardzo wiele osób. Jesteś jedną z nich i zastanawiasz się jaki środek transportu wybrać? Rozwiązaniem, które spełni Twoje oczekiwania są nasze busy do Holandii z Sandomierza. Oferujemy regularne przejazdy na trasie Sandomierz-Holandia, które mają wiele zalet.

Przede wszystkim nasze busy do Holandii Sandomierz to atrakcyjna oferta cenowa, która sprawi, że podróż zagraniczna nie odbije się na Twoim domowym budżecie. Co więcej, nasze busy to nowoczesne, sprawne i doskonale wyposażone pojazdy. Dzięki wygodnym siedzeniom i klimatyzacji podróż będzie naprawdę przyjemna. Co więcej, trasa, którą jeżdżą busy Sandomierz-Holandia zaplanowana jest tak, by podróż przebiegała sprawnie i szybko.

Nasza firma to również doświadczeni kierowcy, którzy doskonale znają trasę i potrafią zapewnić pasażerom komfort i bezpieczeństwo. Jak więc widać busy do Holandii z Sandomierza to dobre rozwiązanie zarówno dla osób podróżujących w celach turystycznych, jak i zarobkowych.

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)

Koszt przejazdu:

  • (z adresu pod adres)
  • 300zł/75€
    per
TOP