fbpx

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy do Holandii Opolskie

W naszej firmie przewozy do Holandii mogą zamawiać osoby, których punktem startowym podróży jest województwo opolskie. Nasze pojazdy objeżdżają największe miasta tego regionu, zabierając po drodze wszystkich pasażerów, którzy uprzednio zrobili rezerwację. Cieszymy się opinią sprawdzonego i zaufanego przewoźnika, a nasi klienci mogą mieć pewność, że terminowo dotrą w każde wybrane przez nich miejsce.

Działamy w branży od lat. Na przestrzeni tego czasu udało się nam wypracować sprawną logistykę, dzięki której oferowane przez nas kursy przebiegają bez opóźnień. Zdobyte doświadczenie przekuwamy na wysokie standardy świadczonych usług. Jeśli chcesz wiedzieć czy nasze busy do Holandii przejeżdżają przez interesujące cię miasto na obszarze województwa opolskiego, wyślij do nas maila lub zadzwoń. Otrzymasz wszelkie istotne z punktu widzenia twojej podróży informacje, dzięki którym podejmiesz decyzję, czy chcesz ją odbyć właśnie z nami.

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)

Opole - Brzeg - Lewin Brzeski - Grodków - Niemodlin - Prószków - Krapkowice - Strzelce Opolskie - Zdzieszowice - Kędzierzyn Koźle - Jemielnica - WalidrogiInformacje o województwie Opolskim
WojewództwoOpolskie
Powierzchnia9411,87 km²
Tablice rejestracyjneO
Liczba ludności994 489

OpolskieAilon to firma przewozowa, której priorytetem jest dbałość o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów. Organizujemy przewozy do Holandii z kilku województw w Polsce, w tym opolskiego. Zajmujemy się nie tylko przewozem osób, ale również paczek. Nasze busy są bogato wyposażone, dzięki czemu wielogodzinna podróż jest lżejsza do zniesienia.

Amsterdam, Haga, Rotterdam, Utrecht, czy Eindhoven to tylko niektóre z miejsc w Holandii, do jakich możemy Państwa dowieźć. Działamy zgodnie z systemem door-to-door, który wyróżnia się otwartością oraz dostosowaniem do potrzeb klienta. Polega on na tym, iż odbieramy Państwa z dowolnie wskazanego miejsca w województwie opolskim, a następnie busami przewozimy pod dokładnie podany adres. Polskim obszarem naszych działań są m.in. takie miasta jak: Opole, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Zdzieszowice, Prószków, Niemodlin, Grodków, Lewin Brzeski, czy Brzeg. Pamiętajmy jednak, że wszelkie szczegóły dotyczące podróży ustalamy indywidualnie droga mailową, telefoniczną lub poprzez zamówienie usługi przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Dbając o komfort Państwa podróży, oferujemy busy marek Renault Trafic i Opel Viviro. Dzięki ich ergonomicznemu wnętrzu podróż z województwa opolskiego do Holandii upłynie znacznie wygodniej. Przyczyniają się do tego fotele z podłokietnikami z możliwością regulacji, klimatyzacja wraz z dodatkowymi nawiewami, co jest szczególnie przydatne w upalne lato i mroźne zimy, przyciemnione, uchylne szyby, a także gniazdka 230V, dzięki którym można podładować lap topa lub telefon komórkowy. Auta są czyste, zadbane i prowadzone przez doświadczonych kierowców, którzy zawsze służą pomocą oraz miłą obsługą. Wszystkie auta są poddawane regularnym przeglądom technicznym, co minimalizuje ryzyko wystąpienie na trasie jakiejkolwiek awarii. Dodatkowym atutem naszych  jest wyposażenie ich w bezprzewodową sieć wi-fi, która zapewnia podczas podróży dostęp do Internetu.

Warunki podróży

Naszym klientom zapewniamy szereg innych udogodnień. Każdy z samochodów posiada terminal, dzięki czemu istnieje możliwość płatności kartą. Dbając z kolei o bezpieczeństwo pasażerów oferujemy ubezpieczenie na całą podróż. Przygotowaliśmy także atrakcyjne rabaty dla naszych stałych klientów (przy szóstym przejeździe bilet jest o połowę tańszy, a przy dziesiątym jego cena wynosi 1 zł), grup zorganizowanych oraz osób wykupujących bilety w obie strony.

Wyjazdy z Polski organizujemy zawsze we wtorki, czwartki i soboty, zaś powroty w środy, piątki i niedziele. W obu przypadkach - w godzinach rannych.

TOP