tlo

Przewozy do Belgii - Busy Belgia

Busy do Belgii Lubuskie

Busy do Belgii Zielona GóraW firmie Ailon, specjalizującej się w przewozach pasażerskich, dobro naszych pasażerów stawiamy na pierwszym miejscu. Z naszego punktu widzenia jest to najlepszy sposób na zapewnienie sobie stałej bazy lojalnych pasażerów. Niektóre z fundamentów na których budujemy Państwa zaufanie to bezpieczeństwo, wygoda i elastyczność w odbieraniu pasażerów – po wcześniejszej rezerwacji możemy odebrać pasażerów z każdego miejsca w województwie lubuskim. Regularnie kursujemy na trasach za naszą zachodnią granicę, oferując busy do Belgii z takich miast jak Krosno Odrzańskie, Zielona Góra, Wschowa, Nowa Sól, Żary, Żagań.

Busy do Belgii Zielona Góra

Zielona Góra ma wiele zalet dużego miasta, a jednocześnie wszędzie jest w nim blisko. Nie stoi się w nim w wielogodzinnych korkach, mimo że miasto systematycznie się powiększa. Również mieszkańcy nie mają powodów do narzekań - nawet jeśli wyjeżdżają do pracy za granicę większość z nich wraca do Zielonej Góry. Busy do Belgii Zielona Góra od firmy Ailon z pewnością mogą służyć im pomocą!

Busy do Belgii Żary

Trzeba przyznać, że miasto Żary jest świetnie zlokalizowane. Niedaleko stąd i do Berlina, i do Zielonej Góry czy Wrocławia. Kierowcy z firmy Ailon bardzo często odbierają stąd pasażerów na trasach, którymi jeżdżą nasze busy do Belgii Żary.

WYJAZDY Z POLSKI

CODZIENNIE

POWROTY DO POLSKI

CODZIENNIE

KOSZT PRZEJAZDU - 550zł / 120€

Opinie pasażerów

AILON - Busy do Niemiec i Holandii
4.6
Na podstawie 114 recenzji
Nie polecam ! 👎🏻 Nie polecam tej firmy. Zwykli okropni oszuści i naciagacze ! Radzę oszczedzić sobie nerwów i wybrać inna firme przewozowa !!!!! 😡
Polecam firmę Ailon Bus 💙 Jest to bardzo profesjonalna firma,miła obsługa,doświadczeni kierowcy i super nowoczesne busy ! Z całego serca polecam !
Nie polecam. Początkowo kierowca potwierdza przejazd, po czym informuje, że nie pojawi się na miejscu.
Bartosz Różalski
Bartosz Różalski
18:41 22 Jul 22
Zdecydowanie nie polecam, kierowca nie pojawił się na miejscu po pasażera mimo uprzednio złożonej rezerwacji, po czym nie odbiera telefonu i nie odpowiada na sms, żenada i zero profesjonalizmu.
Andrzej Mas
Andrzej Mas
17:44 02 Jul 22
Zdecydowanie NIE POLECAM! Pan dzwoniąc do mnie dzień przed planowaną podróżą nie jest w stanie określić godziny odjazdu. Dodatkowo podczas dokonywania rezerwacji nie uprzedził mnie o kosztach dodatkowych w wysokości 280 zł. Zrobił to dopiero w przeddzień wyjazdu, w bardzo chamski sposób.
Ilona Mącznik
Ilona Mącznik
17:12 28 Jun 22
Polecam !
Pełen Profesjonalizm ,świetna obsługa i punktualność.. Babcia bezpiecznie i szybko dotarła na miejsce 5+ 😀👊🏾
Robert Sky
Robert Sky
20:25 16 Oct 21
Polecam ta firme..Godna zaufania.Zawsze na czas.Najlepsza firma jaka dotad jezdzilam.Uprzejmi kierowcy,wiec podroz z ta firma naprawde moge polecic...Skorzystalam kilka razy i mam zamiar nadal korzystac i polecac znajomym .Dziekuje Szefowi za pomoc i za to ze sa.
ewka kosek
ewka kosek
12:38 30 Jul 21
Zdecydowanie polecam tą firmę ☺ Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo podróży 😊 Polecam Kierowcę Przemka ☺ Bardzo Sympatyczny z Wysoką Kulturą ☺ Podróż z nim to sama przyjemność 🙂
Kamila Gwiżdż
Kamila Gwiżdż
18:47 13 Jun 21
Zdecydowanie polecam tą firmę ☺ Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo podróży 😊 Polecam Kierowcę Przemka ☺ Bardzo Sympatyczny z Wysoką Kulturą ☺ Podróż z nim to sama przyjemność 🙂
Kamila Gwiżdż
Kamila Gwiżdż
18:45 13 Jun 21
Polecam! Bardzo profesjonalna firma. Kierowcy mili i uprzejmi zwłaszcza Pan Krzysztof.
Piotr Malinowski
Piotr Malinowski
01:12 05 Jun 21
js_loader
TOP