fbpx

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy Kraków Holandia

Jeżeli planujecie Państwo podróż z Krakowa do Holandii, najlepiej wybrać w tym celu busy firmy Ailon. Przestronne samochody marek Opel Viviro oraz Renault Trafic zapewnią Państwu komfort i bezpieczeństwo. Ich ergonomiczne wnętrza zapewniają swobodę ruchów podczas wielogodzinnej jazdy. Jest także dużo miejsca na bagaże. Każdy pasażer może zabrać ze sobą dwie walizki i bagaż podręczny. Samochody wyposażone są w klimatyzację, wygodne fotele z podłokietnikami z możliwością regulacji, gniazdka 230V, dzięki którym w czasie podróży można podładować laptopa lub telefon komórkowy. Dodatkowo posiadają bezprzewodową sieć wi-fi, umożliwiającą korzystanie z Internetu oraz terminale do płatności kartą. Nasze busy są czyste, zadbane, w znakomitym (sprawdzanym regularnie) stanie technicznym. Wierzymy, że taka flota oraz uprzejmi i doświadczeni kierowcy zapewnią Państwu spokojną, bezpieczną i komfortową podróż z Krakowa do Holandii.

Podróże z Krakowa do Amsterdamu są jedną z najczęściej wybieranych przez naszych klientów tras. Bus odbiera Państwa zgodnie z zasadą door-to-door. Polega ona na tym, iż kierowca przyjeżdża po Państwa w ustalone wcześniej miejsce i dowozi dokładnie pod podany przez Państwa adres. Pragniemy zauważyć jednocześnie, że nie istnieje stały rozkład jazdy. Szczegóły organizacyjne omawiamy z naszymi klientami indywidualnie w dniu poprzedzającym wyjazd. Ten zaś może się odbyć we wtorek, czwartek lub sobotę. Z kolei przyjazd do Polski organizujemy w środy, piątki i niedziele. W obu przypadkach zbiórka następuje w godzinach porannych.

Kraków i Amsterdam - piękne miasta

Oferta przejechania busem z Krakowa do Amsterdamu cieszy się szczególną popularnością wśród turystów. Oba miasta zapewniają wiele atrakcji. Kraków zachwyca: Starym Rynkiem, Sukiennicami, Zamkiem Królewskim na Wawelu, a także atmosferą artystycznej bohemy. To tu odbywają się liczne festiwale filmowe, muzyczne, imprezy kulturalne. Dawna stolica Polski i siedziba królów przyciąga swoją niepowtarzalną historią. Z kolei Amsterdam to miasto z ponad 700 różnymi zabytkami. Koniecznie należy zobaczyć tamtejsze mosty, fortyfikacje, giełdy, kamienice i kościoły. Na uwagę zasługuje pałac królewski, Waga Miejska, czy najstarszy kanał miasta Singel, wzdłuż którego odbywa się słynny targ kwiatowy. Zwiedzanie ułatwi Państwu zakup biletów na przejazdy z firmą Ailon w obie strony. Gwarantujemy atrakcyjne rabaty. Na zniżki mogą także liczyć grupy zorganizowane oraz stali klienci. Bilet na szósty przejazd kosztuje połowę swojej normalnej ceny, a za dziesiąty można zapłacić tylko symboliczną złotówkę.

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)Informacje o Krakowie
WojewództwoMałopolskie
Powierzchnia326,85 km²
Tablice rejestracyjneKR, KK
Liczba ludności766 739

Województwo Małopolskie - sprawdź więcej tras

Koszt przejazdu:

  • (z adresu pod adres)
  • 300zł/75€
    per
TOP