fbpx

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy do Holandii z Katowic

Holandia to coraz częściej odwiedzany przez Polaków kraj. Zazwyczaj wybierają ten kierunek z powodów zarobkowych. Jednym z miast, z których wyruszają w tym kierunku nasze busy, są Katowice. Specjalizujemy się nie tylko w przewozie osób, ale i paczek. Zaznaczamy jednak, że przesyłkę dostarczamy wówczas, gdy miejsce jej odbioru jest na trasie uzgodnionego na dany dzień kursu. Prosimy zatem o wcześniejsze ustalenie z nami szczegółów jej nadania.

Ciekawym rozwiązaniem, jakie oferujemy naszym klientom, jest system door-to-door. Polega on na odebraniu pasażera z wyznaczonego wcześniej w rozmowie z nim miejsca i odwiezienie go pod wskazany przez niego adres. To bardzo wygodny sposób podróżowania, dzięki któremu oszczędzacie Państwo czas, który musielibyście poświęcić na dodatkowe dojazdy lub przesiadki. Kolejną zaletą wybrania naszej oferty jest komfort, jaki zapewniamy, przewożąc Państwa naszymi busami z Katowic do Holandii. Dysponujemy samochodami marek Opel Viviro oraz Renault Trafic, które są przestronne, pakowne, posiadają klimatyzację z dodatkowym nawiewem, wygodne fotele z regulowanymi podłokietnikami, przyciemnione, uchylne szyby, a także gniazdko 230V, mogące służyć do podładowania telefonu komórkowego lub laptopa, bezprzewodową sieć wi-fi oraz terminale umożliwiające płatność kartą zamiast gotówki.

Warunki podróży i trasy

Z pewnością zastanawiacie się Państwo, na jakiej zasadzie działa system door-to-door. Otóż wszelkie szczegóły dotyczące przejazdu ustalamy z klientem dzień przed planowanym wyjazdem. Nie ma sztywnego rozkładu jazdy, ale zawsze wyruszamy w godzinach porannych. Wyjazdy do Holandii odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. Do Katowic wracamy z kolei w środy, piątki i niedziele. Wynajęcie busów w systemie door-to-door to znakomite rozwiązanie dla osób nieznających języka obcego ani nieorientujących się w okolicy, do której zmierzają. Możemy dowieźć Państwa bezpośrednio do miejsca pracy czy zakwaterowania.

Wracając do Polski, polecamy zwiedzanie Katowic. Obok Łodzi i Gdyni jest to miasto, którego centrum wywodzi się ze średniowiecznego miasta lokacyjnego. Zachwycają budynki w neorenesansowym i neobarokowym stylu. Do najważniejszych zabytków i atrakcji należą: Kościół Mariacki, gmach Sejmu Śląskiego, wieża spadochronowa, hala widowiskowa Spodek. W Katowicach wystawiana jest również największa w Europie szopka bożonarodzeniowa.

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)Informacje o Katowicach
WojewództwoŚląskie
Powierzchnia164,64 km²
Tablice rejestracyjneSK
Liczba ludności298 111

Województwo Śląśkie - zobacz inne śląskie miasta

Koszt przejazdu:

  • (z adresu pod adres)
  • 280zł/70€
    per
TOP