fbpx
tlo

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy do Holandii Dolnośląskie

dolnoslaskieJeśli masz w planach wyjazd za granicę, koniecznie sprawdź naszą ofertę. Busy do Holandii Dolnośląskie przejeżdżają przez wiele miast na terenie tego województwa.. Jeśli mieszkasz na obsługiwanym obszarze, wystarczy, że złożysz rezerwację online lub telefonicznie, a kierowca zabierze cię z ustalonego miejsca i zawiezie pod wskazany adres. Pracują u nas osoby doskonale znające wszystkie trasy, dlatego są w stanie dopasować przejazd do indywidualnych potrzeb pasażerów. Jeśli masz do przekazania paczkę, procedura wygląda w ten sam sposób.

Nasze busy jadące do Holandii obsługują województwo dolnośląskie, śląskie, opolskie, świętokrzyskie i małopolskie. Jeśli zamierzasz odbyć podróż w tym kierunku, bez trudu znajdziesz w naszej ofercie kurs, który idealnie wpisze się w twoje plany wyjazdowe. Jeżeli znasz dokładny termin swojego powrotu do kraju, możesz wykupić bilet w obie strony i dostać atrakcyjny rabat. Wystarczy, że jeden raz odbędziesz z nami podróż, a już nigdy nie będziesz chciał skorzystać z usług innego przewoźnika.

Obsługiwany obszar

No categories found

Nie znaleziono. Sprawdź adres i spróbuj ponownie.

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK RANO
CZWARTEK WIECZÓR
NIEDZIELA RANO

POWROTY DO POLSKI

PONIEDZIAŁEK RANO
ŚRODA RANO
PIĄTEK WIECZÓR

KOSZT PRZEJAZDU - 280ZŁ / 70€

Planujesz wyjazd do Holandii? Skontaktuj się z nami, a w bezpieczny i komfortowy sposób zawieziemy Cię pod konkretny adres. Nasza firma oferuje innowacyjny system przewozowy door-to-door. Kierowca nie tylko zawiezie klienta we wskazane miejsce, ale również odbierze go z ustalonego wcześniej miasta. Na trasie naszych busów leżą wszystkie większe miasta województwa dolnośląskiego, w tym: Brzeg, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Żagań, czy Żary. Pełen obszar naszej działalności wskazany jest na mapce obok.

Wszystkie wyjazdy z Polski planowane są na wtorki, czwartki i soboty, a powroty do kraju na środy, piątki i niedziele. W obu przypadkach obowiązują godziny ranne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci dotarli na miejsce punktualnie. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Niewątpliwą korzyścią płynącą ze skorzystania z naszej oferty są rabaty, jakie przewidzieliśmy dla stałych klientów oraz grup zorganizowanych. Warto także wykupić od razu bilety w obie strony - w tym przypadku także można uzyskać zniżkę.

Warunki podróży naszymi busami

Ważne jest dla nas zapewnienie Państwu komfortu podróży. Z tego powodu dysponujemy busami marki Renault Trafic oraz Opel Viviro. Samochody są bogato wyposażone, przestronne. Mają przyciemnione, uchylne szyby, dwustrefową klimatyzację, która jest szczególnie przydatna w okresie letnim i zimowym. Wygodę zapewniają także fotele z regulacją podłokietników. To sprawia, że podróż z dowolnego miejsca województwa dolnośląskiego do Holandii przebiegać będzie miło, ograniczając różnego typu niedogodności. Dodatkowym atutem naszych pojazdów jest posiadanie przez nich gniazdek 230V, dzięki którym podczas podróży można korzystać z lap topa lub podładować telefon komórkowy. Wszystkie busy zostały także wyposażone w bezprzewodową sieć wi-fi, gwarantującą dostęp do Internetu, zatem podczas długiej podróży do Holandii można utrzymywać kontakt z bliskimi, pracować, czy po prostu surfować w sieci.

Równie istotne co komfort pasażerów, jest dla nas ich bezpieczeństwo. Stąd przywiązujemy szczególną uwagę do regularnej kontroli technicznej pojazdów i wykwalifikowanej kadry kierowców. Są oni doświadczeni i pokonali już setki tysięcy kilometrów. Naszych klientów obejmujemy ubezpieczeniem na całą trasę od dowolnego miasta województwa dolnośląskiego do miejsca docelowego w Holandii. Nasze  są nie tylko czyste, ale również w znakomitym stanie technicznym.

Wszelkie sprawy organizacyjne ustalamy indywidualnie z klientem droga mailową, telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.

Jak nasi pasażerowie oceniają to połączenie:

[Głosów:1    Średnia:5/5]

TOP