Busy do Belgii Dolnośląskie

busy do belgii dolnośląskieBusy do Belgii? Jeśli masz w planach wyjazd za granicę, koniecznie sprawdź ofertę firmy Ailon! Specjalizujemy się w przewozach pasażerskich bezpiecznymi i wygodnymi busami do Belgii.

Obsługujemy województwo Dolnośląskie. Nasi kierowcy odbierają pasażerów z takich miast jak Oleśnica, Milicz, Trzebnica, Wrocław, Środa Śląska, Wołów, Góra, Lublin czy Legnica. Busy do Belgii są również popularne pośród Klientów z takich miast jak Jawor, Złotoryja, Lwówek Śląski, Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec, Polkowice, Głogów, Oława.

W praktyce jednak – dzięki temu, że szczegóły przejazdu ustalamy z pasażerami telefonicznie, możemy ustalić odbiór Klienta z konkretnego adresu. W końcu nie tylko bezpieczeństwo, ale i wygoda naszych pasażerów jest tym, co odróżnia firmę Ailon od innych firm oferujących przewozy i busy do Belgii! Jeśli zamierzasz odbyć podróż w tym kierunku, bez trudu znajdziesz w naszej ofercie kurs, który idealnie wpisze się w twoje plany wyjazdowe. Jeżeli znasz dokładny termin swojego powrotu do kraju, możesz wykupić bilet w obie strony i dostać atrakcyjny rabat. Wystarczy, że jeden raz odbędziesz z nami podróż, a już nigdy nie będziesz chciał skorzystać z usług innego przewoźnika.

WYJAZDY Z POLSKI

CODZIENNIE

POWROTY DO POLSKI

CODZIENNIE

KOSZT PRZEJAZDU - 550zł / 120€

Busy do Belgii z Wrocławia

busy do holandii dolnośląskie

Istnieje wiele podobieństw między życiem we Wrocławiu i w większych miastach Belgii. Wrocław może pochwalić się rozwiniętą komunikacją miejską, wieloma ściezkami rowerowymi, różnorodnością oferty kulturalnej.

We Wrocławiu jest duża społeczność osób przejezdnych z innych krajów - a kto raz odwiedził Belgię ten wie, że i pod tym względem wrocławianie odnajdą się tam szybko.

Nic więc dziwnego, że przewozy pasażerskie i busy do Belgii z Wrocławia cieszą się w ofercie firmy Ailon dużą popularnością.

Opinie pasażerów

AILON - Busy do Niemiec i Holandii
4.9
Na podstawie 74 recenzji
Chcesz przewieźć paczkę z Holandi do Polski? Tylko z tą firmą. Wielu kurierów mnie kiwało, że zapomnieli, albo że nie po drodze. Ailon jak powiedział tak zrobił i na drugi dzien miałem paczkę u siebie
Jakub L.
22:20 28 Jun 17
Witam
Polecam wszystkim tego przewoźnika. Jechał nim dziś mój tata i jest strasznie zadowolony, kierowca bardzo miły, sympatyczny i kulturalny.Napewno jeszcze nie raz skorzystamy z państwa usług. Życzę wam tyle samo powrotów co i wyjazdów.
Maciej J.
21:16 14 Oct 17
Polecam!! jestem zadowolona z usług tej firmy pomijając małe uwagi to chce powiedzieć że podróż z Panem Mateuszem który jest bardzo dobrym kierowca,sympatyczną osobą podróż minęła bardzo dobrze 👍
Aleksandra S.
09:52 02 Jun 19
Polecam,polecam i jeszcze raz polecam Ailon Bus!🚐Właśnie jestem w drodze do Pl. Kierowcy są superrrrr a szczególnie Pan Krzysztof!!!! Pełna kultura przekładana miłą rozmową,przyjemna muzyczka,klimatyzacja i wygoda.👍😀😎
Urszula P.
12:39 23 Jun 19
polecam. kierowca Pan Krzysztof bardzo mily i profesjonalny. bardzo troszczyl sie o dziecko ktore ze mną jechalo. Panu Krzysztofowi życzymy z Karolinką wesolych świąt, a firmie więcej takich kierowców.
Magdalena M.
13:31 05 Dec 20
Jechałam z nimi kilka razy, fajna firma, solidna. Kierowcy uprzejmi, nie ma problemu z postojami, jednocześnie pilnują czasu, żeby podróż nie trwała dłużej niż to konieczne. oprócz tego mają niezłe promocje
Iwona B.
15:07 31 Jan 21
Let the success story of others attract you to your success. I have always had interest in Bitcoin trading so I can invest for myself and my family, but I was scared of lost until I got convinced by seeing a lot of people giving testimonies about Mrs lilian wilson an expert Bitcoin trader. and then i decided to finally give it a trial, so far so good, I have made $15,000 in just a couple of weeks I started trading with an initial deposit of $1,000. Don't waste more time contact her via Email: lilianwilson220@gmail.com
WhatsApp: +1 (714) 698-9275
Thabiso M.
10:52 04 Oct 23
js_loader
TOP