Busy do Holandii

busy do holandiiOferowane przez nas busy do Holandii to doskonała propozycja dla osób wyjeżdżających do pracy po raz pierwszy, jak i tych, które często przemierzają tę trasę. Usługi świadczymy w systemie door-to-door.
To bardzo wygodne podróżowanie, pozbawione uciążliwych przesiadek i zbędnej fatygi. Szczególnie dogodne dla tych klientów, którzy planują zabrać ze sobą większy bagaż. Z nami można dotrzeć do Amsterdamu, Rotterdamu, Hagi, Utrechtu, Eindhoven oraz wielu innych holenderskich miast.

Holandia to interesujący kraj, który przez wiele lat pozostawał poza naszym zasięgiem. Brak korzystnych połączeń oraz wysokie koszty podroży stanowiły barierę, która uniemożliwiała Polakom bliższe poznanie tego miejsca. Obecnie busy do Holandii pozwalają wielu rodakom udać się w tym kierunku, zarówno w celach zarobkowych, jak i turystycznych.

Bezpieczna podróż zagranicę ? Taką właśnie oferujemy. Nasza firma - Ailon bus specjalizuje się w transporcie międzynarodowym. Nasze busy zapewniają komfortowe warunki pasażerom i bezpieczny transport bagaży. Działamy na rynku od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwala nam zagwarantować wysoki poziom oferowanych usług. Nieustannie nad tym pracujemy szkoląc personel oraz dbając o sprawność i „świeżość” floty naszych pojazdów. W ofercie Ailon bus znajdą Państwo przyjazdy do Niemiec, Belgii oraz busy do Holandii. Pracujemy w systemie door-to-door. W praktyce oznacza to, że po wcześniejszym ustaleniu odbieramy pasażerów spod ich domu i dowozimy pod wskazany adres. Siedziba Ailon bus znajduje się w Lublinie. Nasza działalność w Polsce obejmuje między innymi miasta takie jak Wrocław, Kraków, Częstochowa, Kielce, Częstochowa oraz Łódź (szczegóły w mapce). Obszar kraju, w którym oferujemy nasze usługi jest więc dość znaczący. Ponadto w przypadku grup od 3 osób, istnieje możliwość dojazdu poza obsługiwany przez Ailon obszar.

TERMINOWOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO

Każda podróż na pokładzie busa Ailon jest komfortowa i „na czas”. Nasze  pojazdy wyposażone są w systemy bezpieczeństwa, klimatyzacje, nawigacje, DVD. Oczywiście są w pełni dostosowane do przewozu osób. Profesjonalni kierowcy dbają o bezpieczeństwo i wygodę podróży.

Oferta typu door-to-door oznacza dużą wygodę i oszczędność czasu. Zapewniamy odbiór naszych klientów z określonego przez nich miejsca i przewiezienie pod wskazany adres. Z nami można zapomnieć o problemie transportu pod dotarciu na miejsce.

WYJAZDY Z POLSKI - POWROTY DO KRAJU

Wszelkie kwestie organizacyjne oraz rezerwacje mogą Państwo ustalić z nami drogą mailową bądź też telefonicznie. Ailon jest również obecne w mediach społecznościowych.

KOMPLEKSOWY TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Starając się sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów nie ograniczamy się wyłącznie do przewozu osób. Wystarczy przekazać kierowcy Ailon bus paczkę i mieć pewność, że dotrze ona pod wskazany „polski” lub „holenderski” adres.

BUSY DO HOLANDII

Ailon bus to doskonały wybór nie tylko gdy trzeba  dotrzeć do pracy. Z nami mogą Państwo odwiedzić dawno niewidzianych członków rodziny czy znajomych, którzy żyją zagranicą. Naszym nowoczesnym i wygodnym  busem, dotrą Państwo bezpiecznie do celu. Na tle innych środków transportu bus oznacza z jednej strony większą prywatność, a z drugiej nie jest to podróż w anonimowym tłumie, w którym wszystko może się się wydarzyć. To pozwala również na bardziej elastyczne i indywidualne podejście do klienta. Z Ailon bus można nie tylko podróżować ale też przekazać określoną rzecz, która dotrze do odbiorcy. Nasi kierowcy zawiozą przesyłkę pod wskazany adres w  Holandii. Nie bez znaczenia jest cena. Busy do Holandii są relatywnie tanie na tle innych środków transportu (samolot, pociąg, samochód). Przy tym nasza oferta jest bardzo szeroka (system „door to door”, transport bagaży i przesyłek).

AILON - BUSY NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Tanie przewozy z Ailon oznaczają komfortową i przyjemną podróż. Niezależnie od tego, czy wybieracie się Państwo do Holandii w celach zarobkowych, po to by odwiedzić rodzinę, znajomych, cz też po prostu - zwiedzić ten piękny kraj Beneluksu, dotarcie do celu z Ailon jest dobrym wyborem. Tanie przewozy do Holandii z Polski to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą w komfortowych warunkach pokonać dłuższą trasę. Nowoczesna flota naszych pojazdów, gwarantuje, że podróż przebiegnie sprawnie, komfortowo i bez zbędnych niespodzianek. Kursujące regularnie busy do Holandii dowiozą Państwa pod wybrany adres.

KOMFORT i BEZPIECZEŃSTWO

 

Dokładamy starań aby podróż busem do Holandii na pokładzie pojazdu Ailon był jak najszybsza, jednakże na czas przejazdu składa się wiele czynników. Kiedy natomiast przyjdzie czas powrotu do kraju, zagwarantujemy naszym Klientom wygodne i tanie wykonanie usługi. Przewozy z Holandii do kraju, wykonujemy równie regularnie, co trasy z Polski do Amsterdamu. Zachęcamy do kontaktu i zaplanowania podróży w obie strony w przystępnej cenie. Busy do Holandii to Ailon bus !

WYJAZDY Z POLSKI

CODZIENNIE

POWROTY DO POLSKI

CODZIENNIE

Ceny przejazdów:

120 Euro / 550 zł

Opinie pasażerów

AILON - Busy do Niemiec i Holandii
4.9
Na podstawie 74 recenzji
Chcesz przewieźć paczkę z Holandi do Polski? Tylko z tą firmą. Wielu kurierów mnie kiwało, że zapomnieli, albo że nie po drodze. Ailon jak powiedział tak zrobił i na drugi dzien miałem paczkę u siebie
Jakub L.
22:20 28 Jun 17
Witam
Polecam wszystkim tego przewoźnika. Jechał nim dziś mój tata i jest strasznie zadowolony, kierowca bardzo miły, sympatyczny i kulturalny.Napewno jeszcze nie raz skorzystamy z państwa usług. Życzę wam tyle samo powrotów co i wyjazdów.
Maciej J.
21:16 14 Oct 17
Polecam!! jestem zadowolona z usług tej firmy pomijając małe uwagi to chce powiedzieć że podróż z Panem Mateuszem który jest bardzo dobrym kierowca,sympatyczną osobą podróż minęła bardzo dobrze 👍
Aleksandra S.
09:52 02 Jun 19
Polecam,polecam i jeszcze raz polecam Ailon Bus!🚐Właśnie jestem w drodze do Pl. Kierowcy są superrrrr a szczególnie Pan Krzysztof!!!! Pełna kultura przekładana miłą rozmową,przyjemna muzyczka,klimatyzacja i wygoda.👍😀😎
Urszula P.
12:39 23 Jun 19
polecam. kierowca Pan Krzysztof bardzo mily i profesjonalny. bardzo troszczyl sie o dziecko ktore ze mną jechalo. Panu Krzysztofowi życzymy z Karolinką wesolych świąt, a firmie więcej takich kierowców.
Magdalena M.
13:31 05 Dec 20
Jechałam z nimi kilka razy, fajna firma, solidna. Kierowcy uprzejmi, nie ma problemu z postojami, jednocześnie pilnują czasu, żeby podróż nie trwała dłużej niż to konieczne. oprócz tego mają niezłe promocje
Iwona B.
15:07 31 Jan 21
Let the success story of others attract you to your success. I have always had interest in Bitcoin trading so I can invest for myself and my family, but I was scared of lost until I got convinced by seeing a lot of people giving testimonies about Mrs lilian wilson an expert Bitcoin trader. and then i decided to finally give it a trial, so far so good, I have made $15,000 in just a couple of weeks I started trading with an initial deposit of $1,000. Don't waste more time contact her via Email: lilianwilson220@gmail.com
WhatsApp: +1 (714) 698-9275
Thabiso M.
10:52 04 Oct 23
js_loader
TOP