Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy do Holandii


Holandia to interesujący kraj, który przez wiele lat pozostawał poza naszym zasięgiem. Brak korzystnych połączeń oraz wysokie koszty podroży stanowiły barierę, która uniemożliwiała Polakom bliższe poznanie tego miejsca. Obecnie wielu rodaków udaje się w tym kierunku, zarówno w celach zarobkowych, jak i turystycznych.

Oferowane przez nas przewozy do Holandii to doskonała propozycja dla osób wyjeżdżających do pracy po raz pierwszy, jak i tych, które często przemierzają tę trasę. Usługi świadczymy w systemie door-to-door. To bardzo wygodne podróżowanie, pozbawione uciążliwych przesiadek i zbędnej fatygi. Szczególnie dogodne dla tych klientów, którzy planują zabrać ze sobą większy bagaż. Z nami można dotrzeć do Amsterdamu, Rotterdamu, Hagi, Utrechtu, Eindhoven oraz wielu innych holenderskich miast.

W podróże wyruszamy regularnie każdego tygodnia we wtorki, czwartki i soboty. Powracamy natomiast w środy, piątki i niedziele. Koncentrujemy naszą działalność na południu kraju, jednak dla zorganizowanych grup przewidujemy możliwość wyjścia poza ten obszar.

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)

Ceny przejazdów:

TOP