fbpx
praca dla opiekunek

Poszukując pracy wielu z nas zastanawia się nad wyjazdem za granicę. Nie ma w tym nic dziwnego. Rzeczywistość wygląda bowiem tak, że oferty pracy poza granicami naszego kraju wyglądają znacznie bardziej atrakcyjnie – zarówno pod względem wynagrodzenia, jak i warunków pracy.
Wśród krajów, które mają dla nas sporo propozycji pracy wymienić możemy przede wszystkim Niemcy. To kraj, który chętnie zatrudnia nie tylko specjalistów czy budowlańców, ale również kobiety. Bardzo wiele ogłoszeń dotyczy etatów dla opiekunek.
Jesteś zainteresowana podjęciem pracy w tym charakterze i zastanawiasz się czy masz szansę na zatrudnienie? Sprawdźmy więc co warto wiedzieć.

(więcej…)
busy do holandii

Sytuacja na rynku pracy w naszym kraju poprawiła się – bezrobocie już od kilku lat znajduje się na naprawdę niskim poziomie. Mimo to wiele osób wciąż zastanawia się nad wyjazdem za granicę. Nie ma w tym nic dziwnego – zarobki w Polsce wciąż nie należą do imponujących.
Wśród krajów, które kuszą naszych rodaków na jednym z czołowych miejsc znajduje się Holandia. Nie ma w tym nic dziwnego, to kraj oferujący atrakcyjne oferty pracy a przy tym będący naprawdę pięknym miejscem.
Niestety, nie każdy z nas może poszczycić się znajomością języka niderlandzkiego. Czy jednak oznacza to, że nie musimy zrezygnować z marzeń o pracy w Holandii? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

(więcej…)
polska

Nie da się ukryć, że życie poza granicami Polski dla wielu z nas oznacza wyższy standard mieszkania czy lepsze zarobki. Ale serce nie sługa dlatego każdego roku tysiące osób decydują się na powrót do kraju.
Ty również zastanawiasz się nad tym jak wrócić w rodzinne strony? Mieszkasz w Niemczech i zastanawiasz się jakich formalności musisz dopełnić? Spróbujmy więc odpowiedzieć na te pytania dotyczące powrotu do Polski z Niemiec.

(więcej…)
praca przez agencje

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy za granicą naszego kraju? Nie ma w tym nic dziwnego. Zachodnie kraje Unii Europejskiej takie jak Niemcy czy Holandia chętnie zatrudniają pracowników z Polski a warunki finansowe jakie oferują tamtejsze firmy są dla nas naprawdę atrakcyjne.
Zanim jednak wyjedziesz musisz podjąć decyzję – czy lepiej zdecydować się na współpracę z agencją pracy, czy też zdecydować się na wyjazd na własną rękę. Podpowiadamy, czego możesz się spodziewać i na co warto zwrócić uwagę.
(więcej…)

Ostatnie

niemcyCzytaj więcej +10 maja 2017 By Admin in Busy do Niemiec, Przewozy

Busy do Niemiec Świętokrzyskie

Nasz obsługiwany obszar obejmuje całe województwo świętokrzyskie, dzięki czemu korzystający z naszych usług klienci mogą odbyć przejazd na dowolnie wybranej trasie.
niemcyCzytaj więcej +10 maja 2017 By Admin in Busy do Niemiec, Przewozy

Busy do Niemiec z Krakowa

Oferujemy busy do Niemiec z Krakowa, które w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób przewiozą Państwa w docelowe miejsce na terenie Niemiec.
niemcyCzytaj więcej +10 maja 2017 By Admin in Busy do Niemiec, Przewozy

Busy do Niemiec Śląsk

Szukasz busa ze Śląska który zapewni Ci komfortowy, bezpieczny i punktualny przejazd? Dobrze trafiłeś. Busy do Niemiec Śląsk to nasza specjalność.
TOP