tlo

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

Busy do Niemiec Śląsk

Planujesz wyjazd do Niemiec? Szukasz busa ze Śląska który zapewni Ci komfortowy, bezpieczny i punktualny przejazd? Dobrze trafiłeś. Busy do Niemiec ze Śląska to nasza specjalność. Firma AILON specjalizuje się w przewozach osób do Niemiec, jak również w transporcie paczek.

Komfort w podróży zagranicznej jest jednym z najważniejszych czynników, jakie bierzemy pod uwagę, organizując przejazdy. Dbamy o to, by każdy klient dotarł w wybrane miejsce punktualnie oraz  w sposób bezpieczny i wygodny. Jeżeli szukacie Państwo busów jadących ze Śląska do Niemiec, Ailon będzie najlepszym wyborem. Nasze usługi transportowe działają w systemie door-to-door, co oznacza, że każda osoba odbierana jest z określonego miejsca i dowieziona dokładnie pod wskazany adres. Podobnie dostarczamy także paczki.

Śląsk

Warunki podróży i nasze pojazdy

Wygodę zapewnią Państwu najnowsze modele samochodów marki Opel Vivaro oraz Renault Trafic. Busy ze Śląska do Niemiec, jakie wykorzystywane są przez naszą firmę, wyróżniają się ergonomicznym wnętrzem z eleganckimi fotelami wyposażonymi w podłokietniki, przyciemnionymi szybami uchylnymi oraz dodatkowym nawiewem, który jest szczególnie ceniony przez klientów w upalne dni oraz mroźne zimy. Każdy pojazd dodatkowo ma stałe połączenie z siecią wi-fi oraz gniazdka 230V, dzięki którym podczas podróży bez problemu można pracować na laptopie lub podładować telefon.

Ailon dba o indywidualne potrzeby każdego klienta, dlatego poza niskimi cenami przejazdów dba o elastyczność swojej oferty. Jednym z udogodnień dla naszych klientów jest fakt, iż każdy bus wyposażony został w terminal, dzięki czemu możecie Państwo dokonywać płatności kartą. Dbałość o czystość pojazdów jest dla nas jedną ze spraw priorytetowych, ponieważ wiemy, jak ten czynnik wpływa na Państwa poczucie komfortu i zadowolenia z podróży. Zapewniamy także wykwalifikowanych kierowców oraz odpowiedni stan techniczny auta, by zagwarantować Państwu bezpieczeństwo przejazdu. Dbamy również o Państwa ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

Niezależnie od tego, czy wybieracie się Państwo do Niemiec w celach zarobkowych, turystycznych, do rodziny czy z jakichkolwiek innych powodów, my gwarantujemy bezpieczną podróż w miłej i komfortowej atmosferze, dzięki którym czas przejazdu upłynie Państwu szybko. Kwestie organizacyjne omawiamy indywidualnie drogą telefoniczną lub mailową. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

 

TOP