tlo

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

AILON > Przewozy > Busy do Niemiec > Busy do Niemiec Śląsk

Busy ze Śląska do Niemiec

Planujesz wyjazd do Niemiec? Szukasz busa ze Śląska który zapewni Ci komfortowy, bezpieczny i punktualny przejazd? Dobrze trafiłeś. Busy do Niemiec ze Śląska to nasza specjalność. Firma AILON specjalizuje się w przewozach osób do Niemiec, jak również w transporcie paczek.

Komfort w podróży zagranicznej jest jednym z najważniejszych czynników, jakie bierzemy pod uwagę, organizując przejazdy. Dbamy o to, by każdy klient dotarł w wybrane miejsce punktualnie oraz  w sposób bezpieczny i wygodny. Jeżeli szukacie Państwo busów jadących ze Śląska do Niemiec, Ailon będzie najlepszym wyborem. Nasze usługi transportowe działają w systemie door-to-door, co oznacza, że każda osoba odbierana jest z określonego miejsca i dowieziona dokładnie pod wskazany adres. Podobnie dostarczamy także paczki.

Wygodę zapewnią Państwu najnowsze modele samochodów marki Opel Vivaro oraz Renault Trafic. Busy ze Śląska do Niemiec, jakie wykorzystywane są przez naszą firmę, wyróżniają się ergonomicznym wnętrzem z eleganckimi fotelami wyposażonymi w podłokietniki, przyciemnionymi szybami uchylnymi oraz dodatkowym nawiewem, który jest szczególnie ceniony przez klientów w upalne dni oraz mroźne zimy. Każdy pojazd dodatkowo ma stałe połączenie z siecią wi-fi oraz gniazdka 230V, dzięki którym podczas podróży bez problemu można pracować na laptopie lub podładować telefon.

Podróżuj wygodnie z różnych miast na Śląsku

W zależności od trasy w danym dniu obsługujemy wszystkie większe miasta Śląska, w tym: Gliwice, Katowice, Chorzów, Zabrze, Siemianowice Śląskie, Bytom, Zawiercie i Będzin. Wyjazdy busów do Niemiec z tego regionu ruszają zawsze we wtorki, czwartki i soboty w godzinach porannych. Powroty planowane są na środy, piątki i niedziele (również rano).

Ailon dba o indywidualne potrzeby każdego klienta, dlatego poza niskimi cenami przejazdów dba o elastyczność swojej oferty. Jednym z udogodnień dla naszych klientów jest fakt, iż każdy bus wyposażony został w terminal, dzięki czemu możecie Państwo dokonywać płatności kartą. Dbałość o czystość pojazdów jest dla nas jedną ze spraw priorytetowych, ponieważ wiemy, jak ten czynnik wpływa na Państwa poczucie komfortu i zadowolenia z podróży. Zapewniamy także wykwalifikowanych kierowców oraz odpowiedni stan techniczny auta, by zagwarantować Państwu bezpieczeństwo przejazdu. Dbamy również o Państwa ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

Niezależnie od tego, czy wybieracie się Państwo do Niemiec w celach zarobkowych, turystycznych, do rodziny czy z jakichkolwiek innych powodów, my gwarantujemy bezpieczną podróż w miłej i komfortowej atmosferze, dzięki którym czas przejazdu upłynie Państwu szybko. Kwestie organizacyjne omawiamy indywidualnie drogą telefoniczną lub mailową. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Obsługiwane miasta na Śląsku:

  • Katowice
  • Gliwice
  • Chorzów
  • Zabrze
  • Siemianowice Śląskie
  • Bytom
  • Zawiercie
  • Będzin

 

 
Informacje o Śląsku
Województwo Śląskie
Powierzchnia 12,333 km²
Stolica Katowice
Tablice rejestracyjne S
Liczba ludności 4 564 394
WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)

Koszt przejazdu:

TOP