tlo

Przewozy do Niemiec, Holandii i Polski.

Trzy razy w tygodniu!

AILON > Przewozy > Busy do Niemiec > Busy do Niemiec Śląsk

Busy do Niemiec Śląsk

Planujesz wyjazd do Niemiec? Szukasz busa ze Śląska który zapewni Ci komfortowy, bezpieczny i punktualny przejazd? Dobrze trafiłeś. Busy do Niemiec Śląsk to nasza specjalność. Firma AILON specjalizuje się w przewozach osób do Niemiec, jak również w transporcie paczek.

Nasz zachodni sąsiad to niezmiennie atrakcyjny kierunek podróży dla Polaków. Rynek pracy, więzy rodzinne, wyjazdy biznesowe, konferencje, wreszcie wycieczki o charakterze czysto turystycznym - to główne cele wyjazdów do Niemiec. Niezależnie od tego, do której grupy się zaliczasz, jakie motywacje Tobą kierują, my mamy Ci do zaproponowania usługę transportową, która z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom.

Trasy przejazdów busów do Niemiec obejmują wszystkie większe miasta regionu śląskiego: Katowice, Gliwice, Chorzów i Zabrze. Jedziemy także przez Siemianowice Śląskie, Bytom, Będzin i Zawiercie. Wyjazdy odbywają się we wtorki, czwartki i soboty. W trasy powrotne wyruszamy z kolei każdego tygodnia: w środy, piątki i niedziele.

WYJAZDY Z POLSKI

WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA
(godziny ranne)

POWROTY DO POLSKI

ŚRODA, PIĄTEK, NIEDZIELA
(godziny ranne)

Koszt przejazdu:

TOP