au pair w holandii

Po ukończeniu szkoły średniej wiele młodych osób nie chce od razu rozpoczynać studiów. Marzy im się podróżowanie po świecie, poznanie innych krajów, języków, kultur. Jednocześnie chciałyby zarobić co nieco na przyszłe, dorosłe i samodzielne życie. Na szczęście, otwarte granice Unii Europejskiej sprawiają, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem, a na młodych ludzi czeka wiele interesujących propozycji. Niektóre z nich skierowane są do obu płci, niektóre zaś zwłaszcza do jednej.
(więcej…)

praca w holandii

Każdy, kto decyduje się na wyjazd z kraju w celu podjęcia pracy zarobkowej w jednym z krajów Unii Europejskiej robi to, ponieważ chce zarobić jak najwięcej. Często decydujemy się na wyjazd z myślą o odłożeniu jak największej kwoty pieniędzy. Nic więc dziwnego, że poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam wydawać jak najmniej w nowym miejscu. Jednym z rozwiązań, które cieszy się sporą popularnością jest wynajmowanie mieszkania w Niemczech przy jednoczesnym podjęciu pracy w Holandii. Czy jest to dobre, opłacalne rozwiązanie? Sprawdziliśmy.
(więcej…)

busy z polski do holandii

Każda osoba, która decyduje się na wyjazd do Holandii w poszukiwaniu pracy ma nadzieję, że będzie czuła się w tym kraju dobrze. Nic więc dziwnego, że często zastanawiamy się w jaki sposób zdobyć przychylność jego mieszkańców i poczuć się “jak w domu”. Tymczasem to wcale nie musi być trudne. Przedstawiamy 6 zasad, które warto wprowadzić w życie wyjeżdżając do Holandii – dzięki nim z pewnością spotkasz się z serdecznym przyjęciem.
(więcej…)

mieszkanie w niemczech

Wyjeżdżasz za pracą do Niemiec? Jedną z podstawowych rzeczy, o które musisz zadbać jest znalezienie dachu nad głową. Oczywistym jest, że nie chcesz wydawać zbyt dużo na mieszkanie. Jednocześnie jednak każdy z nas marzy o możliwości mieszkania w miejscu komfortowym i zadbanym. Jak to pogodzić? Na co zwrócić uwagę szukając idealnego lokum? Podpowiadamy!
(więcej…)

Ostatnie

niemcyRead more +10 maja 2017 By Admin in Busy do Niemiec, Przewozy

Busy do Niemiec Świętokrzyskie

Trasy naszych busów obejmują wszystkie ważniejsze miejscowości województwa świętokrzyskiego. Wyjeżdżamy trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Wracamy w środy, piątki i niedziele.
niemcyRead more +10 maja 2017 By Admin in Busy do Niemiec, Przewozy

Busy do Niemiec z Krakowa

Oferujemy busy do Niemiec z Krakowa, które w bezpieczny, komfortowy i szybki sposób przewiozą Państwa bez przesiadek w docelowe miejsce. Przejazdy realizujemy trzy razy w tygodniu, co drugi dzień: we wtorki, czwartki i soboty. Z kolei powroty mają miejsce w środy, piątki i niedziele.
niemcyRead more +10 maja 2017 By Admin in Busy do Niemiec, Przewozy

Busy do Niemiec Śląsk

Planujesz wyjazd do Niemiec? Szukasz busa ze Śląska który zapewni Ci komfortowy, bezpieczny i punktualny przejazd? Dobrze trafiłeś. Busy do Niemiec Śląsk to nasza specjalność. Firma AILON specjalizuje się w przewozach osób do Niemiec, jak również w transporcie paczek.
TOP